Aktualności

 • Ogłoszenie

  2021-02-09 09:18

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że z dniem 1 marca 2021r., w miejsce obecnie istniejących dwóch biur administracji: ADM nr 1 i ADM nr 2, funkcjonować będzie jeden wspólny Dział Administracji i Eksploatacji Budynków z siedzibą przy ul. Głębokiej 13 (wejście od ul. Trzech Braci), w miejscu obecnie funkcjonującej ADM nr 1.

  Wszystkie dotychczasowe numery telefonów i adresy email służące do kontaktów mieszkańcom i innym kontrahentom spółki pozostają bez zmian.

 • K o m u n i k a t

  2021-01-15 07:35

   U W A G A   ! ! !

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Sp. z o.o.

  przypomina o konieczności wymiany baterii w czujnikach tlenku węgla.

  Sprawny czujnik uchroni przed zatruciem tlenkiem węgla.

  (Warunki pogodowe związane m.in. ze spadkami ciśnienia atmosferycznego, niedogrzaniem pomieszczeń, nieprawidłową cyrkulacją powietrza, wadliwym działaniem urządzeń zwiększają zagrożenie zatrucia czadem).

   

  Najemco, zadbaj o swoje bezpieczeństwo!!!

 • Informacja o czujnikach tlenku węgla

  2021-01-15 07:33

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie sp. z o. o. zwraca się z prośbą do mieszkańców lokali komunalnych o przypomnienie sobie zasad eksploatacji czujników tlenku węgla oraz informacji na temat prawidłowej wentylacji w mieszkaniach. Z tematami tymi można się zapoznać na stronie internetowej ZBM.

 • Czujnik tlenku węgla.

  2021-01-15 07:33

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Spółka z o.o przypomina Najemcom komunalnych lokali mieszkalnych, w których zamontowano czujniki tlenku węgla o konieczności sprawdzenia czujników zgodnie z instrukcją .

 • Szanowni Państwo

  2020-11-27 09:41

  Informacja skierowana do najemców lokali użytkowych.

  Zgodnie z umową najmu stawki czynszu za najem lokali użytkowych zostały podniesione o wskaźnik inflacji tj. o 3,2% - co wynika ze wzrostu cen w gospodarce i skutkuje wobec wszystkich podmiotów.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 Następna »