Przetargi na najem lokali użytkowych

Aktualnie posiadamy w naszej ofercie następujące lokale użytkowe przeznaczone do najmu w drodze procedury przetargowej na prowadzenie działalności gospodarczej

 • ul. Górny Rynek 1

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Spółka z o. o. ogłasza przetarg pisemny – konkurs ofert, na używanie w drodze zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego położonego na II piętrze budynku przy ul. Górny Rynek nr 1 w Cieszynie (wejście od strony ul. Szerokiej), ograniczony na prowadzenie cichej, nieuciążliwej dla mieszkańców działalności gospodarczej.

 • ul. Głęboka 32

  Zapraszamy do wzięcia udziału w  przetargu pisemnym - konkursie ofert, nieograniczonym, na używanie w drodze zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego położonego na parterze w korytarzu budynku przy ul. Głębokiej nr 32 w Cieszynie ( wejście od ul. Kominiarskiej) , na prowadzenie w lokalu dowolnej działalności gospodarczej.

 • ul. Głęboka 45

  Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w dwuetapowym przetargu ustnym, nieograniczonym na używanie w drodze zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego położonego na parterze budynku przy ul Głębokiej nr45  w Cieszynie, na prowadzenie w lokalu dowolnej działalności gospodarczej.

 • ul. Hażlaska 15

   

  Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Spółka z o. o. ogłasza przetarg pisemny - konkurs ofert, nieograniczony na używanie w drodze zawarcia umowy najmu lokalu użytkowego położonego na parterze w korytarzu budynku przy ul. Hażlaskiej nr 15 w Cieszynie, na prowadzenie w lokalu dowolnej działalności gospodarczej.