Przetarg nieograniczony na czynsz wolny za najem lokalu mieszkalnego położonego w Cieszynie przy ul. Zamkowej 24/4

6 maja 2022

Zakład Budynków Miejskich w Cieszynie Spółka z o.o. ogłasza przetarg nieograniczony na czynsz wolny za najem lokalu mieszkalnego położonego w Cieszynie przy ul. Zamkowej 24/4.

Skrócona informacja o przetargu:

Opis lokalu mieszkalnego: Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc, wc, przedpokoju, schowka, hollu i korytarza. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania - 133.27 m2.

Lokalizacja: mieszkanie położone jest na I piętrze.

Wyposażenie lokalu:

- instalacja elektryczna,

- instalacja wodno – kanalizacyjna,

- instalacja gazowa.

Przeznaczenie lokalu: wyłącznie cele mieszkaniowe.

Lokal znajduje się w budynku, w którym wyłączona jest możliwość wykupu.

W celu obejrzenia lokalu należy skontaktować się z Działem Administracji i Eksploatacji Budynków przy ul. Głębokiej nr 13 ( wejście od ul. Trzech Braci), tel: 033 8513368.

Oferty należy składać do dnia 27 maja 2022 roku /piątek/ do godz. 14:00 w Biurze Obsługi Klienta ZBM (budynek koło parkingu przy ul. Liburnia nr 2a w podanym wyżej terminie w zamkniętych kopertach z adnotacją „Przetarg na lokal mieszkalny przy ul. Zamkowej nr 24/4 w Cieszynie

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi w dniu 1 czerwca 2022 roku /środa/ o godz. 12:00 w siedzibie Zakładu Budynków Miejskich w Cieszynie Spółka z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi przetargu w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej oraz na stronie BIP.

Załączniki:


Galeria

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Czytaj więcej